חנוכיות

החנוכיות שלנו מעוטרות בפיתוחים של חומות ירושלים והכותל, מגן דוד, כלייזמרים, טנקים ועוד, ומיוצרות ברמת הגימור הגבוהה ביותר בענף.
אנחנו ב- "מילמן דור ההמשך", מייצרים חפצי יודאיקה ומתנות הוקרה כבר מעל 50 שנים, כשהצוות המנוסה שלנו מלווה כל מוצר משלבי התכנון הראשוניים – ועד התוצר הסופי המרשים!
צרו עמנו קשר עוד היום, והזמינו את החנוכייה הבאה שלכם!  
 • חנוכייה בעיצוב אישי אשר עוצבה על ידי מחלקת הגרפיקה והפיתוח של חברתנו. למילמן דור ההמשך יש את המפעל המודרני והמתקדם בארץ ובעולם לייצור מגיני הוקרה ופרסים בעיצוב אישי בפרק זמן מהיר ותוך שמירה על איכות המוצר ברמה הגבוהה ביותר.

 • חנוכייה בעיצוב אישי אשר עוצבה על ידי מחלקת הגרפיקה והפיתוח של חברתנו. למילמן דור ההמשך יש את המפעל המודרני והמתקדם בארץ ובעולם לייצור מגיני הוקרה ופרסים בעיצוב אישי בפרק זמן מהיר ותוך שמירה על איכות המוצר ברמה הגבוהה ביותר.

 • ‏399.00 ₪‎ במלאי

  חנוכייה בעיצוב אישי אשר עוצבה על ידי מחלקת הגרפיקה והפיתוח של חברתנו. למילמן דור ההמשך יש את המפעל המודרני והמתקדם בארץ ובעולם לייצור מגיני הוקרה ופרסים בעיצוב אישי בפרק זמן מהיר ותוך שמירה על איכות המוצר ברמה הגבוהה ביותר.

  ‏399.00 ₪‎
  במלאי
 • ‏489.00 ₪‎ במלאי

  חנוכייה מהודרת עם מגן דוד ושופר, עשויה ממתכת בציפוי כסף טהור 925, גודל החנוכייה: רוחב 19 ס"מ, גובה 16 ס"מ. החנוכייה מגיעה עם אריזת ספר מהודרת בצבע כחול

  ‏489.00 ₪‎
  במלאי
 • ‏906.00 ₪‎ ‏1,006.00 ₪‎ במלאי
  במבצע!

  חנוכיית מהודרת בצורת מגן דוד עם שופר ברקע אבני הכותל,החנוכייה עשויה מסגסוגת מתכת מסוג זמק, מצופה ב-כסף טהור 925 אוקסיד. מידות: רוחב 21 ס"מ, גובה 22 ס"מ.

  ‏906.00 ₪‎ ‏1,006.00 ₪‎
  במלאי
 • ‏329.00 ₪‎ ‏399.00 ₪‎ במלאי
  מחיר מופחת!

  חנוכייה מהודרת שלושה כלייזמרים מרקדים, עשויה ממתכת בציפוי כסף טהור 925, גודל החנוכייה: רוחב 18 ס"מ, גובה 17 ס"מ. החנוכייה מגיעה עם אריזת ספר מהודרת בצבע כחול

  ‏329.00 ₪‎ ‏399.00 ₪‎
  במלאי
 • ‏336.00 ₪‎ ‏386.00 ₪‎ במלאי
  מחיר מופחת!

  חנוכייה מהודרת כלייזמרים מרקדים בכותל, עשויה ממתכת בציפוי כסף טהור 925, גודל החנוכייה: רוחב 18 ס"מ, גובה 17 ס"מ. החנוכייה מגיעה עם אריזת ספר מהודרת בצבע כחול

  ‏336.00 ₪‎ ‏386.00 ₪‎
  במלאי
 • ‏346.00 ₪‎ ‏386.00 ₪‎ במלאי
  מחיר מופחת!

  חנוכייה מהודרת עם ארבעה כלייזמרים מרקדים, עשויה ממתכת בציפוי כסף טהור 925, גודל החנוכייה: רוחב 18 ס"מ, גובה 17 ס"מ. החנוכייה מגיעה עם אריזת ספר מהודרת בצבע כחול

  ‏346.00 ₪‎ ‏386.00 ₪‎
  במלאי
 • ‏599.00 ₪‎ במלאי

  חנוכייה מהודרת עם מגן דוד על רקע חומות ירושלים, עשויה ממתכת בציפוי כסף טהור 925, גודל החנוכייה: רוחב 18 ס"מ, גובה 15 ס"מ. החנוכייה מגיעה עם אריזת ספר מהודרת בצבע כחול

  ‏599.00 ₪‎
  במלאי
 • ‏319.00 ₪‎ ‏399.00 ₪‎ במלאי
  מחיר מופחת!

  חנוכייה מהודרת עם פסלון אקדח עם לוגו, עשויה ממתכת בציפוי כסף טהור 925, גודל החנוכייה: רוחב 18 ס"מ, גובה 14 ס"מ. החנוכייה מגיעה עם אריזת ספר מהודרת בצבע כחול

  ‏319.00 ₪‎ ‏399.00 ₪‎
  במלאי
 • ‏449.00 ₪‎ במלאי

  חנוכייה מהודרת עם פסלון טנק, עשויה ממתכת בציפוי כסף טהור 925, גודל החנוכייה: רוחב 18 ס"מ, גובה 14 ס"מ. החנוכייה מגיעה עם אריזת ספר מהודרת בצבע כחול

  ‏449.00 ₪‎
  במלאי
 • ‏386.00 ₪‎ ‏426.00 ₪‎ במלאי
  מחיר מופחת!

  חנוכייה מהודרת ארבעה כלייזמרים מרקדים, עשויה ממתכת בציפוי כסף טהור 925, גודל החנוכייה: רוחב 18 ס"מ, גובה 17 ס"מ. החנוכייה מגיעה עם אריזת ספר מהודרת בצבע כחול

  ‏386.00 ₪‎ ‏426.00 ₪‎
  במלאי
 • ‏85.00 ₪‎ ‏149.00 ₪‎ במלאי
  במבצע!

  חנוכייה עשויה ממתכת עם מוטיב "דמי כיס" ניתן להכין פסלון עם הלוגו בהתאמה אישית. החנוכייה מצופה בכסף 925, גודל החנוכייה: רוחב: 15 ס"מ, גובה 13 ס"מ. הדגם מתאים להזמנה כמותית בלבד.

  ‏85.00 ₪‎ ‏149.00 ₪‎
  במלאי

מציג 1 - 13 מתוך 13 פריטים

חנוכיות הן הסמל של חנוכה, אבל לא רק! חנוכיות הן סמל לאור בתוך החושך, סמל לגבורה וניצחון וסמל למסורת יהודית. בכל מקום, בכל מצב דלקו חנוכיות והאירו את האפלה. גם היום, חנוכיות כסף מחממות את החורף בנרות של גבורה וניצחון. 


חנוכיות לכל אחד

כל אחד והחיים שלו, וכל אחד והחנוכיה שלו. בהדלקת החנוכיה אנו שואפים לגלות את האור שבתוכנו. כל אחד והאור המיוחד שלו, כל אחד ומה שעושה לו את זה. 

במילמן דור ההמשך מכבדים את הטעם האישי של כל אחד ואחת, ומאפשרים לכל מי שרוצה לבחור חנוכיה בעיצוב עצמי. ככה זה כשעובדים בראש פתוח ומחפשים להשקיע בלקוחות: לא מוכרים רק מוצרים מוגמרים, לא מקובעים על כלום. מה שהלקוח רוצה - זה מה שהוא יקבל. 

מחפשים סמל מיוחד שמביע יותר מ-1,000 מילים? ואולי דווקא מילים של הקדשה מרגשת? כל מה שתעלו בדעתכם יתרחש ויהפוך למציאות, בחנוכיה מרהיבת עין. 


כך תעצבו חנוכיות בעצמכם, שלב אחרי שלב:

 1. ראשית בחרו בגודל חנוכיה רצוי

 2. כעת בחרו בתמונה - סמל, ציור, תמונה או כל מה שתרצו. העלו את התמונה לאתר

 3. הזינו כיתוב ללוחית הקדשה על הבסיס

קצת סבלנות, והחנוכיה שעיצבתם תגיע אליכם, ארוזה בהידור! 

חנוכיות במסורת מנצחת

"מיהו היהודי"? כתב לב טולסטוי. והתשובה שלו - יהודי הוא הגיבור, השורד למרות הכל. 

אכן, סמל לגבורה היהודית הוא היכולת לשרוד, להאיר ולשמוח מתוך החשיכה. 

את זה מבין רק ייצור כחול לבן, מההתחלה ועד הסוף. בכל החנוכיות של מילמן דור ההמשך תוכלו לראות סמלים של מסורת וגבורה יהודית. אמניםמתחילים את התהליך, בשרטוט "פשוט" של עיפרון על דף. את הציורים המדהימים מעבדים למודלים, ולאחר מכן יוצקים מתכת ומצפים בכסף טהור 925. כל זה קורה כאן בישראל, כבר למעלה מ-50 שנה. 

חנוכיות נחשבות בין חפצי היודאיקה המוכרים והאהובים ביותר, והן מאפשרות לנו ציון זיקה יהודית יחד עם עיצובים אומנותיים ייחודיים!
אצלנו תוכלו למצוא מגוון מרהיב של חנוכיות מעוצבות, שמעבר לעובדה שהן מאפשרות הדלקת נרות בחג החנוכה – הן גם מהוות פריטי נוי המושכים את העין בכל מקום שבו נציב אותן.


כמה דוגמאות לסמלים מנצחים:

 • חנוכיית כלייזמרים מנגנים - אור ושמחה יהודית עתיקה, כמו שכתוב: "אין אדם שר שירה אלא מתוך שמחה". אלמנט מנצח ביודאיקה המסורתית. 

 • חנוכיית כלייזמרים מרקדים - הריקודים המסורתיים שרק כלייזמרים יודעים לבצע. ריקוד אקזוטי עתיק ונצחי. 

 • חנוכיית הכותל - הסמל היהודי הנצחי. אזוב ועצבת, עופרת ודם, והמבנה העתיק ביותר בעולם. אין כמו חנוכייה עם רקע של הכותל.

 • חנוכיית מגן דוד שופר - שילוב מדהים של גבורה ומסורת, יהדות וישראליות. בעיצוב מקורי מפתיע ואסימטרי משתלבים להם מגן דוד ושופר מסולסל. 

 • חנוכיית ים המלח - למי שאוהב את ארץ ישראל, הנה שלמות! ים המלח האגדי שלנו ועליו אור יהודי קורן. 

 • חנוכיית טנק - הזכרנו כבר שחנוכיה היא גם סמל לגבורה וניצחון? אז הנה. חנוכיית טנק, צריך עוד הסברים?...

ויש עוד שפע של חנוכיות שמשלבות באמנות בין מסורתיות לבין גורמים מפתיעים, בין טיפוגרפיה לדיוקנים, דיגום ומבנים, חריטות ותבליטים. הכל בעיצוב על ובציפוי כסף מבריק. 


את מי אתם רוצים להוקיר? לפנק? לצ'פר?

אולי זה עובד מצטיין, חבר מסור, מישהו שממש עזר לכם. מה שבטוח, זה שמילמן דור ההמשך מספקת לכם את התשובה. חנוכיות מעוצבות באותנטיות, המשלבות אלמנטים שמרעידים נים בליבו של כל יהודי ומספרים סיפורי גבורה - המתנה הכי יפה שתתנו אבר. 

מילמן דור ההמשך גאה בלקוחות שבחרו להוקיר דרכה: משטרת ישראל, קשת, שב"כ וגופי ענק נוספים. ככה זה כשצוברים מוניטין של חברת על למתנות, מוצרי הוקרה ומוצרים בעיצוב אישי. 


הנרות הללו קודש הם, ולנו אין - אלא לראותם בלבד. חנוכיות לא באות כדי שנפיק מהם תועלת כלשהי, הן כאן פשוט כדי שנסתכל עליהן. עם מילמן דור ההמשך, תהיו בטוחים שהחנוכיות הן עונג לעיניים. איך אומרים? "היפה לא פחות שימושי מהמועיל". איזה נכון זה.

צור קשר
צור קשר קטלוג התאמה אישית