יודאיקה

אצלנו תוכלו למצוא צלחות הוקרה, מגינים, מעמדים ופסלונים, המפארים ומנציחים את הערכים החשובים ביותר עבור העם היהודי. המוצרים מעוצבים בטוב טעם ביד הצוות המקצועי והמנוסה שלנו, כל המוצרים מיוצרים במפעלנו ברמת הגימור הגבוהה ביותר – מה שמבטיח לכם מזכרת איכותית לשנים רבות! תשורת יודאיקה של מילמן - היכולת שלכם לרגש באמת.

מוצרי יודאיקה בעיצוב אישי - מתנות ברוח המסורת היהודית| מילמן דור ההמשך
סנן לפי
קטגוריות
מחיר
בחר צבע
בחר צבע פנימי של קטיפה:
גודל מדליה
תוספת הקדשה
צבע:
יותר... פָּחוֹת
גובה:
יותר... פָּחוֹת
בסיס:
יותר... פָּחוֹת
חומר:
יותר... פָּחוֹת
עובי:
פסלון:
מידות:
יותר... פָּחוֹת
פילטר

מסננים פעילים

יוצקים רוח בחומר - מילמן דור ההמשך

מוצרי היודאיקה במילמן הם התגלמות החיבור בין ערכי רוח לחומר ויצירה. המוצרים מיוצרים במלאכת מחשבת, תוך מתן ביטוי לערכי עיצוב גבוהים, איכות, יופי ונקיות, המחזיקים מעמד לאורך זמן. מתנות היודאיקה של מילמן דור ההמשך, מאפשרות לכם להעניק תשורה בעלת משמעות אמיתית למי שאתם אוהבים ומעריכים, תוך מתן דגש על תחום העניין שלו, ועל הסמל שיגרום לו להתרגש.

מחפשים מתנה בעלת ערך? מבחר מוצרי היודאיקה שיתנו לכם מענה

במילמן דור ההמשך מגוון רחב של מוצרי יודאיקה לבחירתכם, אותם ניתן להעניק בתאריכי יעד מסוימים כמו בערבי חגים, מועדים ושבתות, או לחילופין, מתנות יודאיקה שרלוונטיות בכל עת. הכירו את תשורות הקסם שמרגשות את כל מי שבקרבו פועם לב יהודי חם:

הנרות הללו קודש הן - חנוכיות דור ההמשך

במילמן מגוון חנוכיות עשירות עשויות מתכת מצופה בכסף 925. החנוכיות מגיעות בגדלים שונים ובעיצובים שונים.

כל חנוכיה של מילמן היא יצירת אומנות בפני עצמה המהווה ערך סמלי עמוק. תוכלו למצוא חנוכיות בצורת מגן דויד עם חריטה של חומת ירושלים, חנוכיית 8 קנים ביציקה של אקדח משטרתי, חנוכייה עם ניחוח עתיק מהעיירה בחריטת כלייזמרים מנגנים ורוקדים, וכן חנוכיית טנק מרשימה.

תוכלו לבחור האם לחרוט את לוגו החברה ולברך את המקבלים ב"חנוכה שמח" בעיצוב ייחודי לפי בחירתכם, מה שייתן אופי בלעדי למוצר יודאיקה זה.

ירושלים של מעלה -מגוון תשורות ירושלים

עיר הבירה ספוגת הקדושה והיופי, מרעידה מיתר סמוי בליבו של כל יהודי. תוכלו להעניק תשורה מלאת משמעות ליקיריכם בחריטה עשירה של חומת ירושלים, הכותל המערבי או העיר העתיקה. במילמן דור ההמשך תמצאו מגוון תשורות ירושלים בוריאציות שונות:

מטבעות חרוטים מסתובבים, תבליטי כסף על מעמדי זכוכית, כדורי תחריט על בסיסי קריסטל, וצלחות הוקרה מרשימות. לכל מתנה טאץ' אישי, כשאתם יכולים לבחור עיצוב ייחודי לפי בחירתכם.

מתעוררים לקול השופר

מצוות היום של ראש השנה הינה שמיעת תקיעות שופר עשוי מקרן של איל. באקט חשוב זה אנו ממליכים את הקב"ה עלינו ומתעוררים לעשיית תשובה. אחת המתנות הסמליות והמרגשות ביותר להענקה קודם פתיחת השנה החדשה הינה שופר. במילמן תוכלו למצוא שופרות ייחודיים בעיצובים שונים, עשויים משלל חומרי איכות. שופר של מילמן - מתנה של עומק, מהות ומשמעות.

סברי מרנן - כוסות הקידוש של מילמן דור ההמשך

במילמן דור ההמשך תוכלו למצוא כוסות קידוש יוקרתיים, עשויים מתכת מצופה בכסף, בעלי מראה חגיגי ומרשים, האמונים על איכות בלתי מתפשרת ועל עיצוב חסר פשרות. ניתן למצוא כוסות קידוש על רגל, בשילוב תחתית תואמת עם תחריטים מרגשים. המתנה האולטימטיבית לחגיגת בר המצווה או הנישואין.

מילמן דור ההמשך - יוצרים יודאיקה באהבה

מוצרי יודאיקה בעיצוב אישי אינם רק חלום בהקיץ, עם מילמן תוכלו לייצר לכם את הפנטזיה, לכדי מוצרים מציאותיים. אנשי הצוות במפעל מחכים לכם: המעצבים הגרפיים, פועלי הייצור, ואנשי המידול - להרכיב ביחד עוד מוצר איכות מלא השראה וחום יהודי כובש. המסורת היהודית רוויה בסמלים מרגשים, קמעות עוצמתיים, חפצי קודש, ואתרים היסטוריים המקודשים לעם היהודי. 
חברת "מילמן דור ההמשך", מתמחה בעיצוב וייצור תשורות ירושלים ומזכרות מתחום היודאיקה.
אצלנו תוכלו למצוא צלחות הוקרה, מגינים, מעמדים ופסלונים, המפארים ומנציחים את הערכים החשובים והמקודשים ביותר עבור העם היהודי. 
המוצרים מעוצבים בטוב טעם ביד הצוות המקצועי והמנוסה שלנו, כשבין הסמלים והמוצרים תוכלו למצוא את מגן דוד, מנורת שבעת הקנים, תבליטים של ירושלים, שופרות, חנוכיות, כוסות קידוש ועוד. 
הענקת מזכרת המפארת ומנציחה את הערכים המקודשים לעם היהודי – תגרום לבטח להתרגשות בצד המקבל! 
כל המוצרים מיוצרים במפעלנו ברמת הגימור הגבוהה ביותר – מה שמבטיח לכם מזכרת איכותית לשנים רבות! 
אצלנו במילמן משתמשים בחומרים האיכותיים והעמידים ביותר במוצרי יודאיקה ותשורות: שילוב של יציקת מתכת מחומר זמק וברזל מעובד, כמו כן, כל החומרים מצופים בציפוי זהב 21 קראט וכסף 925 אוקסיד.