ייצור מוצרים בעיצוב אישי


אם ברצונכם להביע הוקרה לעובד, לציין הישגים בתחומי הספורט, או לפנק בן משפחה יקר – אין כמו מזכרת שעוצבה ותוכננה ע"פ הרעיון שלכם. הצוות המקצועי שלנו ב"מילמן דור ההמשך", ישמח לעצב עבורכם את המוצר בדיוק כמו שדמיינתם אותו לתת מגוון פתרונות לייצור מוצרים בעיצוב אישי!
 • לרשותנו אולם תצוגה מהמרשימים ביותר בענף, עם מגוון רחב של מוצרים. מרבית המוצרים מיוצרים במפעלנו החל משלב התכנון, הביצוע ועד שלב הגימור על ידי צוות מיומן ובעל ניסיון של חמישה עשורים. אנו מתמחים בייצור מגוון מוצרים נרחב, הכולל סמלים בהטבעה אישית, מדליות, מגיני הוקרה, מוצרי יודאיקה וסמלי דש למערך הצבאי והאזרחי ובנוסף ייצור מתנות ייחודיות לחגים ואירועים, ועדי...

 • מגיני הוקרה הם הסמל הכי עצמתי להגיד תודה לאדם על נתינה בלתי רגילה. צוות העיצוב של מילמן דור ההמשך, יעצב עבורכם מגן הוקרה על תרומה מיוחדת, פריצת דרך, ניצחון במרוץ ואולי פרישה אחרי חצי יובל. עובדים גם גופים ממשלתיים, חברות ועסקים יותר מ 50 שנה.

 • .מעמד שיוצר ופותח לתכנית הטלויזיה נינג'ה ישראל. המעמד תכנן המעמד על ידי אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים של חברתנו. יותר מ-50 שנה שאנו לוקחים את הסיפור המיוחד ומעניקים לו מגן הוקרה נצחי.המגן הווה השראה ועורר פידבקים יוצאי דופן מתכניות נינ'ה העולמיות

 • מגיני הוקרה הם הסמל הכי עצמתי להגיד תודה לאדם על נתינה בלתי רגילה. אנו במילמן דור ההמשך, לוקחים את הסיפור עם כל העצמות שבו, ויוצקים לתוך מגן הוקרה מזכוכית, עץ, אבן בזלת ומעצבים לזיכרון בלתי נשכח

 • מגן הוקרה בעיצוב מיוחד אשר יוצר בהשראת בניין איילון המגן כולו יוצר במפעלנו תוצרת כחול לבן אשר כולל מבחר חומרי גלם שונים ומשלובים.

 • מגן הוקרה בהתאמה אישית שפותח על פי דרישת הלקוח, יונת השלום עשויה ממתכת בציפוי זהב 24 קארט, מונחת על בסיס יוקרתי עם מקום להקדשה שמית משתנהמילמן דור ההמשך, למעלה מחמישים שנים של תוצרת כחול לבן ברמה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר והבלתי מתפשרים.

 • מגיני הוקרה הם הסמל הכי עצמתי להגיד תודה לאדם על נתינה בלתי רגילה. אנו במילמן דור ההמשך, לוקחים את הסיפור עם כל העצמות שבו, ויוצקים לתוך מגן הוקרה מזכוכית, עץ, אבן בזלת ומעצבים לזיכרון בלתי נשכח.

 • מגן הוקרה מיוחד אשר הוענק לשר הביטחון ממפקד החטיבה, המגן עוצב בהשראת מפת ארץ ישראל ובצד שמאל מטבע מסתובב יצוק ממתכת בהתאמה אישית. בסיס המעמד עשוי מעץ זית יוקרתי ואקוואריום מפרספקס אשר מכסה את המגן.

 • חנוכייה בעיצוב אישי אשר עוצבה על ידי מחלקת הגרפיקה והפיתוח של חברתנו. למילמן דור ההמשך יש את המפעל המודרני והמתקדם בארץ ובעולם לייצור מגיני הוקרה ופרסים בעיצוב אישי בפרק זמן מהיר ותוך שמירה על איכות המוצר ברמה הגבוהה ביותר.

 • חנוכייה בעיצוב אישי אשר עוצבה על ידי מחלקת הגרפיקה והפיתוח של חברתנו. למילמן דור ההמשך יש את המפעל המודרני והמתקדם בארץ ובעולם לייצור מגיני הוקרה ופרסים בעיצוב אישי בפרק זמן מהיר ותוך שמירה על איכות המוצר ברמה הגבוהה ביותר.

 • גביע לפסטיבל ספורט מוטורי אקסטרים הבינ"ל, באירוע התחרו מספר רוכבים בין לאומיים המובילים בעולם.האירוע סוקר בתקשורת המקומית ובתקשורת הבין לאומית בתחום זה, הגביע תוכנן עוצב ויוצר על ידי צוות המוחות היצרתיים של חברתנו.

 • .פסלון סמל רשות המיסים ביציקת מתכת עם עיצוב תלת מימדי. הפסלון יכול לשמש כמעמד או להדבקה על מגוון נרחב ממוצרינו 

 • חנוכייה בעיצוב אישי אשר עוצבה על ידי מחלקת הגרפיקה והפיתוח של חברתנו. למילמן דור ההמשך יש את המפעל המודרני והמתקדם בארץ ובעולם לייצור מגיני הוקרה ופרסים בעיצוב אישי בפרק זמן מהיר ותוך שמירה על איכות המוצר ברמה הגבוהה ביותר.

 • מעמד חומות ירושלים ביציקה עוטפות את מגדלי עזריאלי שבתל אביב. בהשראת היוצרת מירי מילמן שיצרה את הרעיון יחד עם אחיה אלי מילמן ז"ל. מירי פיסלה את המגן בתלת מימד באמצעות פימו. המגן מונח לאות הוקרה במשרד הביטחון באגף משפחות שכולות "העולם הישן מחבק את העולם החדש"

 • מסגרת עם זכוכית לתלייה העשויה בעובי של 5 ס"מ, בתוך המסגרת מנוח פסלון ידיים האוחזות ב"תקווה", הפסלון מיוצר ביציקת מתכת בפיסול תלת מימדי.  

 • פסלון הכבאות עשוי ביציקת מתכת בהבלטת תלת מימד בציפוי זהב 24 קארט. הפסלון מונח על בסיס עץ עליו מונח יציקת יד לוחצת יד והקדשה אישית מטעם הנציב.

 • חנוכייה בעיצוב אישי אשר עוצבה על ידי מחלקת הגרפיקה והפיתוח של חברתנו. למילמן דור ההמשך יש את המפעל המודרני והמתקדם בארץ ובעולם לייצור מגיני הוקרה ופרסים בעיצוב אישי בפרק זמן מהיר ותוך שמירה על איכות המוצר ברמה הגבוהה ביותר.

 • סיכת עיר הבירה ירושלים, בפיסול תלת מימד עם כיתוב בצבע אימייל 

 • פסלון ישראל חוגגת 70, הפסלון מיוצר במפעלנו ביציקת מתכת עם אלמנטים בפיסול תלת מימד, הפסלון בשפה המקצועית מצופה ב"פליז מושחר" מה שמכונה זהב ענתיק המקנה מראה של מאט.

 • פסלון ביציקת מתכת עם אלמנטים בפיסול בתלת מימד, הפסלון עשוי בקימור ומצופה בציפוי כסף 925, מונח על בסיס שיש שחור

 • צלחת אליפות בייצור ייחודי ובלעדי החל משלב התכנון, ביצוע הגרפיקה, פיסול המודל ועד השלב הסופי ציפוי הצלחת. הצלחת עשויה מחומר "פליז" מעובדת ומעוצבת בעבודת ריקוע ידנית, קוטר הצלחת כ-60 ס"מ, ציפוי הצלחת מתבצע גם במפעלנו ונעשה בציפוי זהב 24 קארט.

 • האות מיוצרת ביציקה צנטרפוגלית של 420 מעלות חום ועוברת 27 תהליכים של עיבוד מתכת עד לשלב הגמר. הינכם מוזמנים לצפות בסרטון התדמית ולחוות את תהליך הייצור.

 • מדליה יוקרתית שיוצרה למרתון בוקרשט. מדליה מעוצבת ממתכת עם הבלטות תלת מימדיות, את המדליה ניתן לראות בצורה חדה וברורה מה שמאפיין את ביצוע היציקה באמצעות מכונת יציקה בלחץ.

 • הפסלון מיוצר ביציקת מתכת בפיסול תלת מימד בציפוי ניקל עם השחרה.

 • חברת מילמן דור ההמשך גאה לייצר את סיכת מצטיין הנשיא. הסיכה מפוסלת ממתכת בתלת מימד, בציפוי זהב 24 קארט. 

 • פסלון שחקנים מתעמלים ביציקת ברזל מפוסלת תלת מימד על בסיס שיש אותנטי, הפסלון שוקל כ-4 ק"ג!

 • .מילמן דור ההמשך ממשיכה את המסורת המשפחתית של עשרות שנים בייצור גביעים ומגיני הוקרה לספורטאים שמתמודדים בספורטיאדה באילת

 • ההתמחות שלנו במילמן דור ההמשך ליצור ולהעניק השראה לרעיון אותו תרצו לפתח לפסלון ההוקרה שלכם. כחברה הצועדת כבר למעלה מ-50 שנה, עברנו יחד עם לקוחותינו חוויות מרגשות, הכרנו את סיפורי ההצלחה וההוקרה של אלפי בני אדם ודאגנו להנציח ולחרוט רגעים חשובים!  

 • פסלון צורני בחיתוך ברזל על פי התאמה אישית ללוגו הלקוח. הפסלון מצופה בציפוי כסף מטאלי מנצנץ מונח על הגבהה ובסיס שיש. 

 • גלופה בהתאמה אישית ביציקת מתכת,על הגבהה ממותגת ייחודית.עצב לך את גביע החלומות שלך . . 

 • התג עשוי ביציקת מתכת בפיסול תלת מימד בציפוי זהב עם צבע אימייל כחול. התג מודבק לכיסוי עור איכותי. הכיסוי עצמו מוטבע בסמל הרשות.

מציג 1 - 50 מתוך 54 פריטים

אצלנו כל מוצר מותאם ומעוצב בהתאמה אישית ועל פי טעמכם האישי! אם יש לכם בראש רעיון יצירתי ומיוחד, ואתם מעוניינים שנהפוך את החלום למציאות – נשמח לעשות זאת, וליצור עבורכם את המזכרת המושלמת!

בחברת "מילמן דור ההמשך" ניתן למצוא קשת רחבה של פתרונות לייצור מוצרים בעיצוב אישי. החל משלב הרעיון ועד לתוצר המוגמר, ומעל הכל תוצרת ישראלית כחול לבן.
אנו מתמחים בייצור מתנות ומזכרות מכל הסוגים, דוגמת פסלונים, חנוכיות, מגיני הוקרה, מטבעותמדליות וגביעים, ומייצרים אותם בייצור עצמאי במפעלנו – הידוע בתור אחד המפעלים המתקדמים בארץ ובעולםיש לכם רעיונות גדולים? אל תתנו להם לגווע, יש מי שיגשים אותם עבורכם

"לכל אחד שמתקלח צץ רעיון חדש. זה שיוצא מן המקלחת, מתנגב ועושה משהו בעניין, הוא זה שמחדש" (מייסד חברת אטארי). אם גם אתם אנשי השראה וחזון, שרעיונות גדולים בוקעים בתוך גזע המוח שלכם, תוכלו להגשימם באמצעות החברה שלנו. במילמן דור העתיד שירות ייצור מוצרים בעיצוב אישי. 

החיים שלנו מלאים באירועים הדורשים התייחסות, עמוסים באנשים שמגיע להם אות תודה ומחייבים מתן הערכה לעובדים שלנו.

העולם מתחלק ל-2:
האנשים שמשתמשים באמצעים בנאליים, נדושים ולעוסים כדי להביע רעיונות, מול אלו שתמיד מחדשים ויוצרים היסטוריה.
אם אתם מעוניינים להימנות תחת הקטגוריה השנייה, זה הזמן להכיר את שירותי ייצור המוצרים בעיצוב אישי של מילמן ולהתחיל לעשות בהם שימוש.

אלו מוצרים ניתן להזמין בייצור אישי? השמים מזמן כבר לא מהווים גבול אצל מילמן

עשרות המוצרים אותם ניתן להזמין בעיצוב אישי גודשים את מדפי החנות של מילמן ואת אתר האינטרנט. הבה נערוך היכרות עם חלק מהם.

מוצר בעיצוב אישי

פירוט

פסלונים

במילמן תוכלו להזמין מגוון פסלונים עשויים מחומרים שונים לשלל מטרות. מעוניינים להוקיר? לייצג? לסמל? פסלונים בעיצוב אישי של מילמן יעשו במקומכם את העבודה.

חנוכיות

ניתן להזמין חנוכיות מוכנות בהטבעות ופיתוחים של מגן דוד ושופר, הרכבת הקלה, כליזמרים מנגנים, הכותל המערבי ועוד. בנוסף, תוכלו לשלוח אלינו את לוגו החברה שלכם, ונדאג ליצור לכם חנוכיית מותג מרשימה שתכניס בכיס הקטן כל אמצעי לקידום מכירות שניסיתם עד היום.

מגיני הוקרה

מחפשים להביע הערכה בדרך מכובדת ואלגנטית? במילמן תוכלו להזמין מגיני הוקרה ומעמדי הוקרה ממוסגרים שיעבירו היטב את רגשות הלב שלכם, בצורה אמנותית.

מטבעות

תוכלו להזמין מטבעות מתכת מצופים זהב או כסף בתבליט אישי של אמירה או תמונה למגוון מטרו: הוקרה, הערכה, מזכרת לחיילי יחידה, ציון אירוע רציני ועוד. זו מתנה מרגשת ומרשימה שלא תותיר את המקבלים שווי נפש.

מדליות

ניתן להזמין מדליות במגוון עיצובים למטרות הוקרה לשחקני ספורט, צוותי רפואה, אנשי ביטחון או מישהו אחר היקר לליבכם. המבחר הגדול מאפשר לכם לבחור במוצר המרשים ביותר, כאשר אופציות החריטה פתוחות בפניכם, לעיצוב אישי מוקפד.

גביעים

אין מי שלא מתמלא בגאווה בקבלת גביע הוקרה. מתן גביעי הוקרה לשחקני ספורט, צוותי ביטחון או כמתנה לכבוד אירוע מרשים, יוצרת חוויה מיוחדת ומהווה סמל ייצוגי ומזכרת להצבה במקום בולט. תוכלו לבחור בחריטה אישית על הגביע לפי רצונכם.


ייצור מוצרים בעיצוב אישי מילמן - כל השלבים בדרך לעוד מוצר מושלם

חברת מילמן מחולקת למחלקות שונות בה בכל אחת אחראית לשלב אחר משמעותי בייצור:

 • מחלקת הפיתוח - ליצירת מגוון מודלים המתפרסמים בארץ ובעולם, ניתן לקבוע פגישה ראשונית לסיעור מוחות ופיתוח היצירתיות.
 • מחלקת יציקות בטכנולוגיה איטלקית למגוון מתכות.
 • מחלקת טכנולוגיה.
 • מחלקת ציפוי המתכות.
 • מחלקת הגרפיקה היוצרת עיצובים מרהיבים ומודלים שונים.

כל המחלקות מהוות יחד מערכת משומנת היטב לייצור מוצרים בעיצוב אישי לשביעות רצון גבוהה של הלקוח. אנחנו במילמן כאן בשבילכם, כדי להגשים חלומות גדולים ולהעביר אותם לפסי הייצור של המציאות. מילמן דור העתיד - כאן יוצקים, מעצבים וחורטים עתיד על מגוון אפשרויות בלתי מוגבל.

לסיכום

אם ברצונכם להביע הוקרה לעובד, לציין הישגים בתחומי הספורט, או לפנק בן משפחה יקר – אין כמו מזכרת שעוצבה ותוכננה ע"פ הרעיון שלכם. הצוות המקצועי שלנו ב"מילמן דור ההמשך", ישמח לעצב עבורכם את המוצר בדיוק כמו שדמיינתם אותו ולתת מגוון פתרונות לייצור מוצרים בעיצוב אישי!צור קשר
צור קשר קטלוג התאמה אישית