מגינים ומעמדים מעץ

מגינים ומעמדים מעץ  

 • ‏269.00 ₪‎ במלאי

  מגן עץ הינו מגן הוקרה פופולרי המוכר מזה שנים רבות. המגן קיים בארבעה גדלים שונים. בדוגמא הזו ספציפית קיימנו טוויסט בעלילה עם הדבקת סמל ביציקה בחלק העליון המתאים להדבקת הלוגו ועם יד לוחצת יד מתכתית בהבלטת תלת מימד המעניק למגן היבט ממלכתי ומכובד. באמצע המגן מודבקת לוחית מתכת מגוגלת בצורת קלף וניתן להפיס עליה לוגו עם רקע צבעוני..

  ‏269.00 ₪‎
  במלאי
 • ‏269.00 ₪‎ במלאי

  מגן עץ הינו מגן הוקרה פופולרי המוכר מזה שנים רבות. המגן קיים בארבעה גדלים שונים. בדוגמא הזו ספציפית קיימנו טוויסט בעלילה עם חיתוך צורני של לוחית המתכת על פי הלוגו האישי שלך. המתכת הצבעונית מתאימה לעיצוב רקע עם טקסט לבחירתך האישית.

  ‏269.00 ₪‎
  במלאי
 • לרשותנו אולם תצוגה מהמרשימים ביותר בענף, עם מגוון רחב של מוצרים. מרבית המוצרים מיוצרים במפעלנו החל משלב התכנון, הביצוע ועד שלב הגימור על ידי צוות מיומן ובעל ניסיון של חמישה עשורים. אנו מתמחים בייצור מגוון מוצרים נרחב, הכולל סמלים בהטבעה אישית, מדליות, מגיני הוקרה, מוצרי יודאיקה וסמלי דש למערך הצבאי והאזרחי ובנוסף ייצור מתנות ייחודיות לחגים ואירועים, ועדי...

 • ‏99.00 ₪‎ במלאי

  מגן עץ הינו מגן הוקרה פופולרי המוכר מזה שנים רבות. המגן קיים בארבעה גדלים שונים. על המגן מודבק לוח מתכתי עם הדפסה צבעונית המתאימה לעיצוב רקע עם טקסט לבחירתך האישית. למילמן דור ההמשך יש את המפעל המודרני והמתקדם בארץ ובעולם לייצור מגיני הוקרה ופרסים בעיצוב אישי בפרק זמן מהיר ותוך שמירה על איכות המוצר ברמה הגבוהה ביותר.

  ‏99.00 ₪‎
  במלאי
 • ‏249.00 ₪‎ במלאי

  מגן הוקרה אשר עוצב על ידי מחלקת הגרפיקה והפיתוח של חברתנו. למילמן דור ההמשך יש את המפעל המודרני והמתקדם בארץ ובעולם לייצור מגיני הוקרה ופרסים בעיצוב אישי בפרק זמן מהיר ותוך שמירה על איכות המוצר ברמה הגבוהה ביותר.

  ‏249.00 ₪‎
  במלאי
 • ‏299.00 ₪‎ במלאי

  לוחית אלומיניום בצורת קלף עם הדפסת רקע צבעוני והקדשה מונחת על בסיס עץ מהודר עם תבליטי חיל האויר. ניתן להוסיף תבליטים לפי בחירתך. למילמן דור ההמשך יש את המפעל המודרני והמתקדם בארץ ובעולם לייצור מגיני הוקרה ופרסים בעיצוב אישי בפרק זמן מהיר ותוך שמירה על איכות המוצר ברמה הגבוהה ביותר.

  ‏299.00 ₪‎
  במלאי

מציג 1 - 11 מתוך 11 פריטים

צור קשר
צור קשר קטלוג התאמה אישית