סיכות דש

בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון של סיכות ותגי שם איכותיים - לכל צורך ומטרה.
החל מסיכות עם הדפסה דיגיטלית, דרך סיכות דש עבור יחידות צבאיות וכוחות הביטחון, וכלה בתבליטי יודאיקה אומנותיים – "מילמן דור ההמשך" מביאים לכם את המוצרים האיכותיים ביותר כבר מעל 50 שנים!
הסיכות ותגי השם שלנו מעוצבים  ע"י צוות מקצועי ומנוסה, ומיוצרים בייצור עצמי וברמת גימור גבוהה במיוחד.
 • החל מ ‏12.00 ₪‎ במלאי

  מוצר זה הינו כחול לבןסיכה לדש הבגד מוטבעת ממתכת במבחר ציפויים שונים עם אלמנט הפיסול בתלת מימד בהתאם ללוגו האישי שלךסיכה לדש הבגד עשויה ביציקת מתכת משגשוגת מזק. הסיכה מיוצרת במפעלנו תוצרת כחול לבן. יכולות הייצור הבלעדיות שלנו מקנים לנו מתן פתרונות אישיים עבור כל לקוח בהתאמה אישית ובפרק זמן קצרתוך שמירה על בקרת איכות גובהה במיוחד. ציפוי הסיכה היא אומנות,...

  החל מ ‏12.00 ₪‎
  במלאי
 • החל מ ‏14.50 ₪‎ במלאי

  סיכה לדש הבגד מוטבעת ממתכת במבחר ציפויים שונים בהתאם ללוגו האישי שלך.סיכה לדש הבגד עשויה ביציקת מתכת משגשוגת מזק.יכולות הייצור הבלעדיות שלנו מקנים לנו מתן פתרונות אישיים עבור כל לקוח בהתאמה אישית ובפרק זמן קצרתוך שמירה על בקרת איכות גובהה במיוחד.,ציפוי הסיכה היא אומנות, הציפויים השונים מעניקים למוצר את אופיו המיוחד לפי הגוון השונה שבו אנו משתמשיםכל שלבי...

  החל מ ‏14.50 ₪‎
  במלאי
 • ‏25.00 ₪‎ במלאי

  מוצר זה הינו כחול לבןסיכה מתכתית עם הדפסה דיגיטלית מיועדת להזמנה כמותית קטנה וכן זמן האספקה המהיר מאפשר פתרון יעיל.יכולות הייצור הבלעדיות שלנו מקנים לנו מתן פתרונות אישיים עבור כל לקוח בהתאמה אישית ובפרק זמן קצרתוך שמירה על בקרת איכות גובהה במיוחד.כל שלבי הביצוע ועד להפקת המוצר עם העיצוב נעשים תחת קורת גג אחת ובשיתוף עם הלקוח.מילמן דור ההמשך מייצרת בעצמה...

  ‏25.00 ₪‎
  במלאי
 • חברת מילמן דור ההמשך גאה לייצר את סיכת מצטיין הנשיא. הסיכה מפוסלת ממתכת בתלת מימד, בציפוי זהב 24 קארט. 

 • סיכת עיר הבירה ירושלים, בפיסול תלת מימד עם כיתוב בצבע אימייל 

 • התג עשוי ביציקת מתכת בפיסול תלת מימד בציפוי זהב עם צבע אימייל כחול. התג מודבק לכיסוי עור איכותי. הכיסוי עצמו מוטבע בסמל הרשות.

 • קופסאת לבד מקטיפה מהודרת בצבע כחול.

 • חברת מילמן דור ההמשך גאה לייצר את מגוון הסיכות הנרחב ליחידות השונות בצה"ל.

 • האות מיוצרת ביציקה צנטרפוגלית של 420 מעלות חום ועוברת 27 תהליכים של עיבוד מתכת עד לשלב הגמר. הינכם מוזמנים לצפות בסרטון התדמית ולחוות את תהליך הייצור.

 • סיכת משטרת ישראל יחידת התנועה ממתכת, בציפוי כסף מבריק עם צבעי אימייל ושני פינים בגב הסיכה.

 • תליון בהטבעה תלת מימדית, בציפוי "זהב ענתיק" ובשפה המקצועית - פליז מושחר. ניתן לייצר מודל בהתאמה אישית והמחיר משתנה בהתאם למודל.  

 • סיכת רוטרי בפיסול תלת מימד עם צבעי אימייל.

 • לרשותנו אולם תצוגה מהמרשימים ביותר בענף, עם מגוון רחב של מוצרים. מרבית המוצרים מיוצרים במפעלנו החל משלב התכנון, הביצוע ועד שלב הגימור על ידי צוות מיומן ובעל ניסיון של חמישה עשורים. אנו מתמחים בייצור מגוון מוצרים נרחב, הכולל סמלים בהטבעה אישית, מדליות, מגיני הוקרה, מוצרי יודאיקה וסמלי דש למערך הצבאי והאזרחי ובנוסף ייצור מתנות ייחודיות לחגים ואירועים, ועדי...

 • רוצה לייצר סיכה בעיצוב אישי משלכם בשילוב דגלי המדינה? למילמן דור ההמשך יש את המפעל המודרני והמתקדם בארץ ובעולם לייצור סיכות ופרסי הוקרה בעיצוב איש בפרק זמן מהיר ותוך שמירה על איכות המוצר ברמה הגבוהה ביותר.

 • רוצה לייצר סיכה בעיצוב אישי משלכם בשילוב דגלי המדינה? למילמן דור ההמשך יש את המפעל המודרני והמתקדם בארץ ובעולם לייצור סיכות ופרסי הוקרה בעיצוב איש בפרק זמן מהיר ותוך שמירה על איכות המוצר ברמה הגבוהה ביותר.

 • רוצה לייצר סיכה בעיצוב אישי משלכם? למילמן דור ההמשך יש את המפעל המודרני והמתקדם בארץ ובעולם לייצור סיכות ופרסי הוקרה בעיצוב איש בפרק זמן מהיר ותוך שמירה על איכות המוצר ברמה הגבוהה ביותר.

 • רוצה לייצר סיכה בעיצוב אישי משלכם עבור איגוד הספורט או המועדון שלכם ? למילמן דור ההמשך יש את המפעל המודרני והמתקדם בארץ ובעולם לייצור סיכות ופרסי הוקרה בעיצוב איש בפרק זמן מהיר ותוך שמירה על איכות המוצר ברמה הגבוהה ביותר.

 • הידעתם שלמילמן דור ההמשך קיים סניף בבוקרשט שברומניה? כן כן .. למילמן סניף ברומניה למעלה מ-15 שנים וגם שם ההתמחות העיקרית שלנו בייצור הוקרות לגופים ציבוריים, עסקיים צבא ופרטיים. מילמן דור ההמשך גאה להציג את הסיכות שייצרה עבור קבוצות הכדורגל בליגה הרומנית

 • ‏15.00 ₪‎ במלאי

  סיכה מתכתית עם הדפסה דיגיטלית מיועדת להזמנה כמותית קטנה וכן זמן האספקה המהיר מאפשר פתרון יעיל.רוצה לייצר סיכה בעיצוב אישי משלכם בשילוב דגלי המדינה? למילמן דור ההמשך יש את המפעל המודרני והמתקדם בארץ ובעולם לייצור סיכות ופרסי הוקרה בעיצוב איש בפרק זמן מהיר ותוך שמירה על איכות המוצר ברמה הגבוהה ביותר.

  ‏15.00 ₪‎
  במלאי
 • ‏15.00 ₪‎ במלאי

  סיכה מתכתית עם הדפסה דיגיטלית מיועדת להזמנה כמותית קטנה וכן זמן האספקה המהיר מאפשר פתרון יעיל.רוצה לייצר סיכה בעיצוב אישי משלכם בשילוב דגלי המדינה? למילמן דור ההמשך יש את המפעל המודרני והמתקדם בארץ ובעולם לייצור סיכות ופרסי הוקרה בעיצוב איש בפרק זמן מהיר ותוך שמירה על איכות המוצר ברמה הגבוהה ביותר.

  ‏15.00 ₪‎
  במלאי

מציג 1 - 37 מתוך 37 פריטים

מגוון של סיכות ותגי שם איכותיים לכל צורך ומטרה, מחכה לכם כאן באתר. החל מסיכות עם הדפסה דיגיטלית, דרך סיכות דש עבור יחידות צבאיות וכוחות הביטחון, וכלה בתבליטי יודאיקה אומנותיים. אנו, "מילמן דור ההמשך" מביאים לכם את המוצרים האיכותיים ביותר כבר מעל 50 שנים! הסיכות ותגי השם שלנו מעוצבים ע"י צוות מקצועי ומנוסה, ומיוצרים בייצור עצמי וברמת גימור גבוהה במיוחד, בהתאמה אישית.


יש חדש בעולם סיכות הדש

סיכות דש הן מוצר ותיק המסמל פועלים שונים, מייצג הצטיינות ומשרה תחושת שייכות. סיכות דש הן לרוב עיטורי גאווה או עיטורים סנטימנטליים אותם ניתן לענוד בנוחות על החליפה, החולצה, או המדים. אצלנו, במילמן דור ההמשך תוכלו למצוא מגוון סיכות בעיצובים חדשניים למגוון מטרות.

כשאנו עונדים סיכה או תג שם – מדובר בחפץ שמלווה אותנו בכל אשר נלך, ופריט המייצג אותנו, את מה שאנו פועלים בשבילו, ואת מה שאנו מאמינים בו. 

סיכות דש - לאיזו מטרה?

סיכות דש הן אביזר מזהה המשמש למגוון מטרות. קראו על סיכות דש קטנות שעושות רעש גדול.

סיכות דש צבאיות

סיכות דש וצה"ל אלו מונחים הקשורים זה לזה בקשר הדוק. סיכות הדש התחובות באזור החזה מעידות יותר מכל על ההשתייכות של כל מגויס ליחידה הצבאית ממנה הוא בא. אנו משווקים לצה"ל סיכות דש מתכתיות בהטבעה איכותית, כאלה שגורמות לחיילים לזקוף את הגב וללכת במורל מורם יותר כל הדרך אל הבסיס. פתגם ידוע גורס כי: "הצבא צועד על קיבתו", אבל מה הוא אוכל, לעומת מנת כבוד? התחילו לומר אם כן: "הצבא צועד על סיכות הצד הענודות על חזהו".

סיכות דש עם הדפס דיגיטלי

במילמן דור ההמשך תוכלו להזמין סיכות דש בהזמנה אישית גם בכמויות קטנות. ההדפסה נעשית באמצעות טכנולוגיות מתקדמות לתוצאות ברמת גימור גבוהה. ניתן להשתמש בסיכות אלו כסיכות זיהוי עליהן מודפס שם, לאירועים ייצוגיים, או כדי למתג עובדי חברה למטרות קידום מכירות. ההחלטה בידיים שלכם. אחרי שבחרתם, תוכלו להעביר אלינו את האחריות אנחנו נדאג שסיכות הדש שלכם תהיינה מרשימות ומקצועיות להפליא.

סיכות דש למשטרת ישראל

אכלתם פעם עוגת שוקולד ללא סוכר או המתקה? שוטר ללא סיכת דש תואמת תפקיד, הינו דוגמה מקבילה לחוסר הטעם הזה. אצלנו במילמן דור העתיד, אנו מייצרים סיכות דש למשטרת ישראל, התנועה הארצית, בציפוי כסף ואמייל כחול. סיכות דש למשטרת ישראל - יש כבוד לשומרי הסדר במדינה.

סיכות דש רוטרי

ארגון רוטרי הבינלאומי הינו ארגון הומניטרי למטרות התנדבותיות המקדם פרויקטים לקידום פעולות השלום בעולם ועידוד יחסי אחווה בין האומות. חברי הארגון בישראל עונדים על הדש סיכות ייעודיות המהוות אמירה של נכונות להתנדב ולתת במסגרת פעולות הארגון.  


סיכות דש של תבליטי יודאיקה
בין סיכות הדש של מילמן תוכלו למצוא מגוון תבליטים מרהיבים כמו:

 • תבליט כהן עם שופר.
 • תבליט ירושלים פנורמה.
 • תבליט מגדל דוד.
 • תבליט העיר העתיקה בירושלים.
 • תבליט חומת ירושלים.
 • תבליט יונת התקווה.
 • תבליט מפת ארץ ישראל.
 • תבליט העיר טבריה או סובב טבריה.
 • תבליט סמל 70 שנות עצמאות לישראל.
 • ועוד.


את סיכות התבליט ניתן לענוד באירועים ייצוגיים שונים למטרות הפגנת שייכות וקשר. הסיכות החרוטות הן יצירות אומנות מיניאטוריות מרהיבות, שהופכות את השימוש בהן למלא השראה ורוח.


איך מתבצעת ההזמנה של סיכות הדש במילמן?

אינכם צריכים להשקיע מאמץ כדי לקבל סיכות דש על מגש של כסף. תוכלו להזמין סיכות דש באתר בקנייה מקוונת המאובטחת היטב, או ליצור איתנו קשר באמצעות השארת הפרטים שלכם באתר. אנו מבטיחים לחזור אליכם במהירות האפשרית. בהזמנה אישית תוכלו לצרף בקלות קובץ אישי ולהעלות אותו לאתר, אנחנו נדאג שהוא יהפוך לסיכת הדש היוקרתית של המאה.

צור קשר
צור קשר קטלוג התאמה אישית