סיכות דש

בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון של סיכות ותגי שם איכותיים - לכל צורך ומטרה.
החל מסיכות עם הדפסה דיגיטלית, דרך סיכות דש עבור יחידות צבאיות וכוחות הביטחון, וכלה בתבליטי יודאיקה אומנותיים – "מילמן דור ההמשך" מביאים לכם את המוצרים האיכותיים ביותר כבר מעל 50 שנים!
הסיכות ותגי השם שלנו מעוצבים  ע"י צוות מקצועי ומנוסה, ומיוצרים בייצור עצמי וברמת גימור גבוהה במיוחד.
סיכות דש ותגי שם ממתכת עם חריטה אישית|מילמן דור ההמשך
סנן לפי
קטגוריות
מחיר
בחר צבע
צבע:
גובה:
חומר:
עובי:
צבע סרט:
מידות:
פילטר

מסננים פעילים

מגוון של סיכות ותגי שם איכותיים לכל צורך ומטרה, מחכה לכם כאן באתר. החל מסיכות עם הדפסה דיגיטלית, דרך סיכות דש עבור יחידות צבאיות וכוחות הביטחון, וכלה בתבליטי יודאיקה אומנותיים. אנו, "מילמן דור ההמשך" מביאים לכם את המוצרים האיכותיים ביותר כבר מעל 50 שנים! הסיכות ותגי השם שלנו מעוצבים ע"י צוות מקצועי ומנוסה, ומיוצרים בייצור עצמי וברמת גימור גבוהה במיוחד, בהתאמה אישית.


יש חדש בעולם סיכות הדש

סיכות דש הן מוצר ותיק המסמל פועלים שונים, מייצג הצטיינות ומשרה תחושת שייכות. סיכות דש הן לרוב עיטורי גאווה או עיטורים סנטימנטליים אותם ניתן לענוד בנוחות על החליפה, החולצה, או המדים. אצלנו, במילמן דור ההמשך תוכלו למצוא מגוון סיכות בעיצובים חדשניים למגוון מטרות.

כשאנו עונדים סיכה או תג שם – מדובר בחפץ שמלווה אותנו בכל אשר נלך, ופריט המייצג אותנו, את מה שאנו פועלים בשבילו, ואת מה שאנו מאמינים בו. 

סיכות דש - לאיזו מטרה?

סיכות דש הן אביזר מזהה המשמש למגוון מטרות. קראו על סיכות דש קטנות שעושות רעש גדול.

סיכות דש צבאיות

סיכות דש וצה"ל אלו מונחים הקשורים זה לזה בקשר הדוק. סיכות הדש התחובות באזור החזה מעידות יותר מכל על ההשתייכות של כל מגויס ליחידה הצבאית ממנה הוא בא. אנו משווקים לצה"ל סיכות דש מתכתיות בהטבעה איכותית, כאלה שגורמות לחיילים לזקוף את הגב וללכת במורל מורם יותר כל הדרך אל הבסיס. פתגם ידוע גורס כי: "הצבא צועד על קיבתו", אבל מה הוא אוכל, לעומת מנת כבוד? התחילו לומר אם כן: "הצבא צועד על סיכות הצד הענודות על חזהו".

סיכות דש עם הדפס דיגיטלי

במילמן דור ההמשך תוכלו להזמין סיכות דש בהזמנה אישית גם בכמויות קטנות. ההדפסה נעשית באמצעות טכנולוגיות מתקדמות לתוצאות ברמת גימור גבוהה. ניתן להשתמש בסיכות אלו כסיכות זיהוי עליהן מודפס שם, לאירועים ייצוגיים, או כדי למתג עובדי חברה למטרות קידום מכירות. ההחלטה בידיים שלכם. אחרי שבחרתם, תוכלו להעביר אלינו את האחריות אנחנו נדאג שסיכות הדש שלכם תהיינה מרשימות ומקצועיות להפליא.

סיכות דש למשטרת ישראל

אכלתם פעם עוגת שוקולד ללא סוכר או המתקה? שוטר ללא סיכת דש תואמת תפקיד, הינו דוגמה מקבילה לחוסר הטעם הזה. אצלנו במילמן דור העתיד, אנו מייצרים סיכות דש למשטרת ישראל, התנועה הארצית, בציפוי כסף ואמייל כחול. סיכות דש למשטרת ישראל - יש כבוד לשומרי הסדר במדינה.

סיכות דש רוטרי

ארגון רוטרי הבינלאומי הינו ארגון הומניטרי למטרות התנדבותיות המקדם פרויקטים לקידום פעולות השלום בעולם ועידוד יחסי אחווה בין האומות. חברי הארגון בישראל עונדים על הדש סיכות ייעודיות המהוות אמירה של נכונות להתנדב ולתת במסגרת פעולות הארגון.  


סיכות דש של תבליטי יודאיקהבין סיכות הדש של מילמן תוכלו למצוא מגוון תבליטים מרהיבים כמו:

  • תבליט כהן עם שופר.
  • תבליט ירושלים פנורמה.
  • תבליט מגדל דוד.
  • תבליט העיר העתיקה בירושלים.
  • תבליט חומת ירושלים.
  • תבליט יונת התקווה.
  • תבליט מפת ארץ ישראל.
  • תבליט העיר טבריה או סובב טבריה.
  • תבליט סמל 70 שנות עצמאות לישראל.
  • ועוד.


את סיכות התבליט ניתן לענוד באירועים ייצוגיים שונים למטרות הפגנת שייכות וקשר. הסיכות החרוטות הן יצירות אומנות מיניאטוריות מרהיבות, שהופכות את השימוש בהן למלא השראה ורוח.


איך מתבצעת ההזמנה של סיכות הדש במילמן?

אינכם צריכים להשקיע מאמץ כדי לקבל סיכות דש על מגש של כסף. תוכלו להזמין סיכות דש באתר בקנייה מקוונת המאובטחת היטב, או ליצור איתנו קשר באמצעות השארת הפרטים שלכם באתר. אנו מבטיחים לחזור אליכם במהירות האפשרית. בהזמנה אישית תוכלו לצרף בקלות קובץ אישי ולהעלות אותו לאתר, אנחנו נדאג שהוא יהפוך לסיכת הדש היוקרתית של המאה.