ערכי הוקרה וזיכרון

חברת "מילמן דור ההמשך" מתמחה בעיצוב וייצור ערכי הוקרה וזיכרון, ברמת הגימור הגבוהה ביותר, ובתוספת כל הקדשה שתבחרו. אנו מייצרים את המזכרות במפעלנו, בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ובאיכות ללא פשרות! ב"מילמן דור ההמשך" - יש לנו את הזכות לייצר עבורכם את המזכרות היוקרתיות ביותר, במחירים שווים לכל כיס, תוך התחשבות ברצונותיכם. 

ערכי הוקרה וזיכרון בהתאמה אישית - אות הנצחה יוקרתי לאהובים שכבר אינם
סנן לפי
מחיר
תוספת הקדשה
צבע:
גובה:
הגבהה:
בסיס:
חומר:
עובי:
פסלון:
מידות:
פילטר

מסננים פעילים

"תמיד אזכור אותך חבר"

אנחנו חיים בתחושה כי האנשים הסובבים אותנו לעולם לא ייפרדו מעלינו, הם חיים כל כך, נושמים כל כך, הלחיים שלהם ורודות כל כך, לא ייתכן והם ייפגשו אי פעם חזיתית עם מלאך המוות. אולם למרבה הצער, יום אחד זה קורה, ואחד מאהובינו משיל את מדי גופו ועובר לעולם שכולו טוב.

האובדן עצום, כאב הלב פועם חזק כל כך, עד כי נדמה שיסדוק את בית החזה שלנו, והגעגוע לא מרפה. בשלב הזה, כל שאנו רוצים הוא להשאיר זיכרון וזכר חי ליקר לנו מכל. איך ניתן אף פעם לא לשכוח את קיומו של זה שהלך?

במילמן דור ההמשך תוכלו למצוא מזכרות ייחודיות בחזות עוצמתית, באמצעותן תוכלו להביע קשר עמוק למי שלא פה עוד. ניתן להעניק ערכי הוקרה וזיכרון למשפחות של חללי צה"ל או נפגעי טרור, וזאת כדי להביע השתתפות בצערם על האובדן הגדול.

ערכי הוקרה וזיכרון של מילמן - מזכרות של נצח 

מזכרת אף פעם אינה יכולה להחזיר את שהיה, אבל היא יכולה להוות קמצוץ של נוחם ורטייה של מרפא על פצעי הגעגוע. במילמן דור ההמשך תוכלו למצוא מגוון מזכרות וערכי הוקרה וזיכרון למטרות שונות. לפניכם רשימה של מזכרות אותן תוכלו להזמין במילמן בעיצוב אישי והטבעת הקדשה:


באמצעות ערכי הוקרה וזיכרון תוכלו להביע במקצת רגשות כאב והזדהות עם קרובי ההולכים, ולהשאיר להם מזכרת ממשית כאן בעולם המעשה.

מצבת זיכרון למי שהיה ואיננו עוד? אנחנו כאן אתכם, משלב הרעיון ועד לביצוע המושלם

מעוניינים לנתב את האבל שלכם לעשייה חיובית וליצירת מזכרת עוצמתית? אנחנו במילמן, כאן כדי לתת לכם מענה וליווי צמוד לאורך יצירת ערכי הוקרה וזיכרון מלאי משמעות. תוכלו לקבוע איתנו פגישה בה נשוחח על הביטוי הרעיוני אותו תרצו להעביר וצוות הפיתוח שלכם יבנה את המודל הרצוי. מחלקת הגרפיקה שלנו תעמוד לרשותכם בעיצוב הדפסים גרפיים על המזכרת. לאחר מכן יעבור הדגם שלבים של יציקה, חיתוכים טכנולוגיים, חריטה וציפוי. אנחנו כאן כדי שהמוצר שלכם ייוצר על הצד הטוב ביותר.

חומרי הגלם מהם מיוצרים ערכי ההוקרה והזיכרון הם שונים ומגוונים, לדוגמה: עץ, מתכת, פרספקס וזכוכית, וכן אנו משתמשים במגוון ציפויים כדי לשדרג את המראה הסופי של המוצר. צוות המפעל מורכב ממהנדסי מכונות מומחים המייצרים עבורנו כלים ומכונות חדשניים לתוצרים בלעדיים, רק כך אנו בטוחים שהלקוחות שלנו אכן מקבלים את המענה הנכון והמושלם עבורם.

המודלים של מילמן - השראה בינלאומית לעיצוב מוצרי זיכרון והוקרה

מחלקת הפיתוח שלנו מהווה תשלובת של אנשי יצירה מבריקים, המודלים אותם הם יוצרים מהווים מודלים לחיקוי לחברות רבות ברחבי העולם. חברתנו, מילמן דור העתיד , עברה לאחרונה למשכנה בעיר תל אביב, פתחנו שלוחה באירופה ואנחנו מתעתדים להתפתח ולהוביל גם בארצות הברית. אל דאגה, זה שגדלנו לא אומר שלא תקבלו יחס אישי מועדף להנצחה שלכם, כיוון שאדיבות, אמפתיה ומקצועיות הם ערכי הבסיס של החברה.


בעת שאנו רוצים לזכור מישהו שנפרד מאיתנו, הכי טבעי לעשות זאת באמצעות מזכרת עוצמתית וייחודית.

חברת "מילמן דור ההמשך" מתמחה בעיצוב וייצור ערכי הוקרה וזיכרון, ברמת הגימור הגבוהה ביותר, ובתוספת כל הקדשה שתבחרו.