תגי שם

בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון של תגי שם איכותיים - לכל צורך ומטרה.
החל מתג שם לעובד, תג שם למנהל, תג שם ממתכת, תג שם מאלומיניום, תג שם ביציקה, תגי שם עם שרוכים ואפילו תגי שם לבעלי חיים. 
תג שם זה מוצר מאד פופולרי מזה המון שנים בחברתנו. בעיקר להמון אירגונים יש את הצורך לזהות את שמותיהם של העובדים בחברה, בין עם מדובר בחברה פרטית, עסקית, או ארגון ממשלתי. "מילמן דור ההמשך" מביאים לכם את המוצרים האיכותיים ביותר כבר מעל 50 שנים!
תגי השם שלנו מעוצבים  ע"י צוות מקצועי ומנוסה, ומיוצרים בייצור עצמי וברמת גימור גבוהה במיוחד.

מסננים פעילים

מגוון של תגי שם איכותיים לכל צורך ומטרה, מחכה לכם כאן באתר. החל מתגי שם מאלומיניום, יציקה, ברזל ומגוון חומרים נוספים. תגי השם מיועדים בעיקר לאירגונים גדולים שרוצים למתג את העובדים שלהם עם לוגו ושם זיהוי, אך בשנים האחרונות תגי השם מאד פופלרים שכן גם אירגונים קטנים רוצים למתג עצמן באמצעות תג שם, ניתן להבחין בכך בחנויות בקניון על בגדי המוכרים אנו, "מילמן דור ההמשך" מביאים לכם את המוצרים האיכותיים ביותר כבר מעל 50 שנים! תגי השם שלנו מעוצבים ע"י צוות מקצועי ומנוסה, ומיוצרים בייצור עצמי וברמת גימור גבוהה במיוחד, בהתאמה אישית.

תג שם - לאיזו מטרה?

תג שם הוא אביזר מזהה המשמש למגוון מטרות. זיהוי שם העובד, מיתוג מקסימלי של הארגון.

תג שם לעובד

ישנן מספר אופציות:

אופציה ראשונה - תג שם לעובד ביציקה כאשר שם העובד מודפס על אלומיניום על גבי היציקה באמצע. ניתן לראות את הפריט בעמוד הקטגוריה, במידה והעובד עזב את עבודתו ניתן להחליף את הלוחית שבמרכז התג.

אופציה שניה - תג שם מאלומיניום, במוצר זה אין צורך בכמויות, ניתן להזמין אפילו יחידה בודדת, מוצר מאד שימוש, קל ונוח, יש אופציה לקבל עם סוגר מגנט או סיכה רגילה

תג שם לחיית מחמד

מוצר שלאחרונה תפס תאוצה גדולה הינו תג שם לכלב, חתול או חיית מחמד אחרת.

ישנן מספר דוגמאות לתגי שם, ניתן להזמין גם בכמויות בודדות, לרשום את שם הכלב, מספר הטלפון של הבעלים ואפילו להדפיס בר קוד על התג

תג שם לתערוכה

מוצר הכרחי מאד לתערוכה! את תג השם ניתן לקבל עם סרט כחול, שחור או הדפס בהתאמה אישית. את כל הדגמים ניתן לראות בעמוד הקטגוריה כאשר הפריטים הפופולרים הם:

נרתיק בגודל 10*15 או 50*90. אפשר להזמין אצלנו גם את הכרטיס שבתוך התג, נוכל למתג אותו לפי בקשתכם

איך מתבצעת הזמנה של תגי שם במילמן דור ההמשך?

אינכם צריכים להשקיע מאמץ כדי לקבל סיכות דש על מגש של כסף. תוכלו להזמין סיכות דש באתר בקנייה מקוונת המאובטחת היטב, או ליצור איתנו קשר באמצעות השארת הפרטים שלכם באתר. אנו מבטיחים לחזור אליכם במהירות האפשרית. בהזמנה אישית תוכלו לצרף בקלות קובץ אישי ולהעלות אותו לאתר, אנחנו נדאג שהוא יהפוך לסיכת הדש היוקרתית של המאה.