בלוג - מה חדש בבלוג?

חקר עיצובי גביעים חדשניים

גביעים הם חלק בלתי נפרד מתרבות התחרות והספורט בעולם כולו, אבל הם גם הרבה יותר מכך. גביעים משמשים עבור ציון של מצוינות, עבור הוקרה והכרה ועבור מטרות רבות אחרות - בעולם הספורטיבי והתחרותי ומחוצה לו. בשביל שגביע יוכל להביע בדיוק את מה שתרצו שיביע, צריך להבין כיצד נראים גביעים במאה ה-21, ובשביל זה צריך לבצע חקר עיצובי גביעים חדשניים. ריכזנו לכם את כל המידע החשוב.

34 צפיות

עיצוב מגיני כבוד: אומנות וסמליות בתצוגות הנצחה

מגיני כבוד הם חלק בלתי נפרד מתצוגות הנצחה רבות, כשהם מהווים פריט סימבולי ואסתטי גם יחד, ומביעים את הרגשות העזים והמורכבים שצריך להביע בתצוגות רגישות וחשובות כל כך. בשביל להצליח לעשות זאת בצורה נכונה, צריך לדעת איך לעצב מגיני כבוד בצורה הטובה ביותר, והעיצוב הזה מתמקד לא רק בסמליות ובמשמעות של מגן הכבוד, אלא לא פחות חשוב מכך גם באסתטיקה שלו. ננסה לעזור עם קווים כלליים של עיצוב מגיני כבוד: אומנות וסמליות בתצוגות הנצחה.

44 צפיות

התאמה אישית של מדליות לאירועים מיוחדים

מדליות הן חפצים בעלי ערך רב, והן משמשות אותנו לעתים קרובות באירועים מיוחדים בהם אנחנו רוצים לציין הצטיינות או אפילו לקיים תחרות. מלבד השימוש שלהן באירועי ספורט, מדליות יכולות לשמש גם עבור הוקרה, הצטיינות או הערכה לעובדים ולארגונים שונים. בכל פעם שרוצים ליצור מדליה איכותית ומיוחדת, צריך לוודא שהיא מתאימה לאירוע שאותו אתם מתכננים - ולכן חשוב מאוד לבצע התאמה אישית של מדליות לאירועים מיוחדים.

35 צפיות

בחירת הגביע המתאים לאירוע שלכם

גביעים הם סמל שכמעט כל אדם בעולם המודרני מכיר, כשהם מסמלים בעיקר מצוינות וניצחון. אנחנו פוגשים גביעים באופן השכיח ביותר בתחרויות ספורט שונות - מגביעים שניתנים לקבוצות ילדים, ועד גביע האלופות בכדורגל או גביע העולם. בכל מצב שכזה, צריך לבחור בגביע המתאים ביותר לכל סוג של אירוע - גביע שיסמל היטב הן את האירוע והן את הזכייה. כך הוא ימלא את המטרה שלשמה אנחנו מזמינים ומעצבים אותו. במאמר זה נבין כיצד לבצע את בחירת הגביע המתאים לאירוע שלכם.

54 צפיות

האבולוציה של עיצובי מדליות

מדליה היא סוג של עיטור, בדרך כלל (אם כי לא תמיד) בעל צורה עגולה, שלרוב מציין הצטיינות או ניצחון של מי שמקבל אותו בתחרות, או הוקרה מצד מי שמעניק אותו. סביר להניח שאת ההגדרה הפשוטה הזאת כולם פחות או יותר מכירים, אבל את התחום המקצועי של עיצוב מדליות ואת האבולוציה של עיצובי מדליות מכירים קצת פחות. אצלנו במילמן דור ההמשך מכירים את התחום לעומק - ומעצבים מדליות לכל מטרה ברמה הגבוהה ביותר.

53 צפיות

מגיני כבוד: סמל נצחי ליוקרה והכרה

מגן הוקרה או מגן כבוד הם חפצים בעלי ערך עצום, לא בהכרח בזכות העיצוב שלהם או החומרים שמהם הם עשויים, אלא קודם כל בזכות מה שהם מסמלים. מגן הוקרה שניתן לאדם או לארגון שעשו מעל ומעבר לטובת מטרה מסוימת או לטובת הציבור, הוא למעשה חפץ שמשמש כמזכרת, כאות כבוד וכסממן של יוקרה בעת ובעונה אחת. אם אתם רוצים לעצב ולהעניק חפץ כזה, כדאי שתכירו היטב את התחום של מגיני כבוד: סמל נצחי ליוקרה והכרה.

54 צפיות

אומנות יצירת מדליות מותאמות אישית: טיפים וטכניקות

"איפה המשאית עם המדליות?" הפך לביטוי הומוריסטי ששגור בפיו של כל אחד, ששואף לקבל הכרה על פועלו בתחום כזה או אחר. כולנו זקוקים מדי פעם לחיזוק הדימוי העצמי, אך לא כל מתנה יכולה לגרום לנו להרגיש גאים ובטוחים בעצמנו, כמו שמדליה יכולה. מדליה מעוצבת ומותאמת אישית יכולה להיות המתנה המושלמת עבור אלה שנכנסו לליבנו וראויים להערכה. במאמר זה נביא בפניכם חלק מהשיטות לייצור המדליות המאפיינות את החברה שלנו.

61 צפיות

תפקידן של מדליות מותאמות אישית בחגיגת הישגים

מי מאיתנו לא דמיין את עצמו במהלך חייו, עומד על פודיום כשהקהל מריע ועל צווארו מונחת מדליה נוצצת. מדליה כזו מאגדת בתוכה את כל העבודה הקשה שהושקעה בדרך המקצועית שלנו, ובעיקר מסמלת את ההכרה העצומה על פועלנו. ובכן, לא צריך להיות ספורטאי או ספורטאית אולימפיים כדי להיות זכאים לתחושה הזו ולמדליה יוקרתית. מדליה בהתאמה אישית נחשבת למתנה האידיאלית כדי לציין ולחגוג הישגים, ובמאמר זה נפרט אודות היתרונות שבקבלת מתנה מרגשת שכזו.

57 צפיות

אומנות היצירה של מגיני הוקרה: טכניקות וחומרים

אם ברצונכם להזמין או לעצב מגן הוקרה מכל סוג, ככל הנראה תתכוונו לתת אותו לאיש מיוחד מאוד ומתוך סיבה חשובה מאוד. לכן, יש לבחור את מגן ההוקרה המושלם אשר יענה על הצרכים לשמם אתם זקוקים לו. קיימים עשרות סוגים של מגינים ומספר רב של דרכים ליצירתם, אך אין מה לדאוג, עשינו עבורכם סדר על מנת שתצליחו למצוא את מגן ההוקרה המתאים.

67 צפיות

החשיבות של מגיני הוקרה בקבוצות ספורט ובתחרויות אתלטיות

"והזוכה הוא... אתם!" תחושת ניצחון, בכל תחום שהוא, היא תחושה מתוקה בהחלט. עבור חלקנו מדובר רק בתוספת קטנה, הרי הדרך היא החשובה. עם זאת, עבור רבים תחושה זו היא כמעט התמכרות. כיום נדמה כי ניצחון הוא לא הדבר החשוב היחיד, הרי בסופו של יום כולנו מחכים גם לפרס המתוק שמגיע אחריו.

77 צפיות