בלוג - מה חדש בבלוג?

מחזיק מפתחות מעוצב

קבל מדליות מותאמות אישית לכל אירוע! חגגו הישגים עם עיצובים מותאמים אישית והפקה איכותית. הגבירו את המוטיבציה ופתחו דלתות להצלחה. בקר באתר שלנו עכשיו!

today
remove_red_eye 51 צפיות

חקר עיצובי גביעים חדשניים

גביעים הם חלק בלתי נפרד מתרבות התחרות והספורט בעולם כולו, אבל הם גם הרבה יותר מכך. גביעים משמשים עבור ציון של מצוינות, עבור הוקרה והכרה ועבור מטרות רבות אחרות - בעולם הספורטיבי והתחרותי ומחוצה לו. בשביל שגביע יוכל להביע בדיוק את מה שתרצו שיביע, צריך להבין כיצד נראים גביעים במאה ה-21, ובשביל זה צריך לבצע חקר עיצובי גביעים חדשניים. ריכזנו לכם את כל המידע החשוב.

today
remove_red_eye 127 צפיות

עיצוב מגיני כבוד: אומנות וסמליות בתצוגות הנצחה

מגיני כבוד הם חלק בלתי נפרד מתצוגות הנצחה רבות, כשהם מהווים פריט סימבולי ואסתטי גם יחד, ומביעים את הרגשות העזים והמורכבים שצריך להביע בתצוגות רגישות וחשובות כל כך. בשביל להצליח לעשות זאת בצורה נכונה, צריך לדעת איך לעצב מגיני כבוד בצורה הטובה ביותר, והעיצוב הזה מתמקד לא רק בסמליות ובמשמעות של מגן הכבוד, אלא לא פחות חשוב מכך גם באסתטיקה שלו. ננסה לעזור עם קווים כלליים של עיצוב מגיני כבוד: אומנות וסמליות בתצוגות הנצחה.

today
remove_red_eye 115 צפיות

התאמה אישית של מדליות לאירועים מיוחדים

מדליות הן חפצים בעלי ערך רב, והן משמשות אותנו לעתים קרובות באירועים מיוחדים בהם אנחנו רוצים לציין הצטיינות או אפילו לקיים תחרות. מלבד השימוש שלהן באירועי ספורט, מדליות יכולות לשמש גם עבור הוקרה, הצטיינות או הערכה לעובדים ולארגונים שונים. בכל פעם שרוצים ליצור מדליה איכותית ומיוחדת, צריך לוודא שהיא מתאימה לאירוע שאותו אתם מתכננים - ולכן חשוב מאוד לבצע התאמה אישית של מדליות לאירועים מיוחדים.

today
remove_red_eye 94 צפיות

בחירת הגביע המתאים לאירוע שלכם

גביעים הם סמל שכמעט כל אדם בעולם המודרני מכיר, כשהם מסמלים בעיקר מצוינות וניצחון. אנחנו פוגשים גביעים באופן השכיח ביותר בתחרויות ספורט שונות - מגביעים שניתנים לקבוצות ילדים, ועד גביע האלופות בכדורגל או גביע העולם. בכל מצב שכזה, צריך לבחור בגביע המתאים ביותר לכל סוג של אירוע - גביע שיסמל היטב הן את האירוע והן את הזכייה. כך הוא ימלא את המטרה שלשמה אנחנו מזמינים ומעצבים אותו. במאמר זה נבין כיצד לבצע את בחירת הגביע המתאים לאירוע שלכם.

today
remove_red_eye 128 צפיות

האבולוציה של עיצובי מדליות

מדליה היא סוג של עיטור, בדרך כלל (אם כי לא תמיד) בעל צורה עגולה, שלרוב מציין הצטיינות או ניצחון של מי שמקבל אותו בתחרות, או הוקרה מצד מי שמעניק אותו. סביר להניח שאת ההגדרה הפשוטה הזאת כולם פחות או יותר מכירים, אבל את התחום המקצועי של עיצוב מדליות ואת האבולוציה של עיצובי מדליות מכירים קצת פחות. אצלנו במילמן דור ההמשך מכירים את התחום לעומק - ומעצבים מדליות לכל מטרה ברמה הגבוהה ביותר.

today
remove_red_eye 110 צפיות

מגיני כבוד: סמל נצחי ליוקרה והכרה

מגן הוקרה או מגן כבוד הם חפצים בעלי ערך עצום, לא בהכרח בזכות העיצוב שלהם או החומרים שמהם הם עשויים, אלא קודם כל בזכות מה שהם מסמלים. מגן הוקרה שניתן לאדם או לארגון שעשו מעל ומעבר לטובת מטרה מסוימת או לטובת הציבור, הוא למעשה חפץ שמשמש כמזכרת, כאות כבוד וכסממן של יוקרה בעת ובעונה אחת. אם אתם רוצים לעצב ולהעניק חפץ כזה, כדאי שתכירו היטב את התחום של מגיני כבוד: סמל נצחי ליוקרה והכרה.

today
remove_red_eye 123 צפיות

אומנות יצירת מדליות מותאמות אישית: טיפים וטכניקות

"איפה המשאית עם המדליות?" הפך לביטוי הומוריסטי ששגור בפיו של כל אחד, ששואף לקבל הכרה על פועלו בתחום כזה או אחר. כולנו זקוקים מדי פעם לחיזוק הדימוי העצמי, אך לא כל מתנה יכולה לגרום לנו להרגיש גאים ובטוחים בעצמנו, כמו שמדליה יכולה. מדליה מעוצבת ומותאמת אישית יכולה להיות המתנה המושלמת עבור אלה שנכנסו לליבנו וראויים להערכה. במאמר זה נביא בפניכם חלק מהשיטות לייצור המדליות המאפיינות את החברה שלנו.

today
remove_red_eye 134 צפיות

תפקידן של מדליות מותאמות אישית בחגיגת הישגים

מי מאיתנו לא דמיין את עצמו במהלך חייו, עומד על פודיום כשהקהל מריע ועל צווארו מונחת מדליה נוצצת. מדליה כזו מאגדת בתוכה את כל העבודה הקשה שהושקעה בדרך המקצועית שלנו, ובעיקר מסמלת את ההכרה העצומה על פועלנו. ובכן, לא צריך להיות ספורטאי או ספורטאית אולימפיים כדי להיות זכאים לתחושה הזו ולמדליה יוקרתית. מדליה בהתאמה אישית נחשבת למתנה האידיאלית כדי לציין ולחגוג הישגים, ובמאמר זה נפרט אודות היתרונות שבקבלת מתנה מרגשת שכזו.

today
remove_red_eye 118 צפיות

אומנות היצירה של מגיני הוקרה: טכניקות וחומרים

אם ברצונכם להזמין או לעצב מגן הוקרה מכל סוג, ככל הנראה תתכוונו לתת אותו לאיש מיוחד מאוד ומתוך סיבה חשובה מאוד. לכן, יש לבחור את מגן ההוקרה המושלם אשר יענה על הצרכים לשמם אתם זקוקים לו. קיימים עשרות סוגים של מגינים ומספר רב של דרכים ליצירתם, אך אין מה לדאוג, עשינו עבורכם סדר על מנת שתצליחו למצוא את מגן ההוקרה המתאים.

today
remove_red_eye 123 צפיות

החשיבות של מגיני הוקרה בקבוצות ספורט ובתחרויות אתלטיות

"והזוכה הוא... אתם!" תחושת ניצחון, בכל תחום שהוא, היא תחושה מתוקה בהחלט. עבור חלקנו מדובר רק בתוספת קטנה, הרי הדרך היא החשובה. עם זאת, עבור רבים תחושה זו היא כמעט התמכרות. כיום נדמה כי ניצחון הוא לא הדבר החשוב היחיד, הרי בסופו של יום כולנו מחכים גם לפרס המתוק שמגיע אחריו.

today
remove_red_eye 131 צפיות

הפסיכולוגיה של מדליות: מדוע הן חשובות לאנשים שמקבלים אותן

לאורך השנים, מדליות הן סמל להצלחה ולניצחון. כל ילד שמשתתף בתחרות ג'ודו לגילאי גן מדמיין את הרגע בו יזכה במדליה. בתרבות שלנו כיום נדמה  שאנחנו מצפים ליוקרה שבמדליה אפילו יותר מאשר לניצחון עצמו. נושא הפסיכולוגיה של מדליות יכול להאיר לנו על תחומים שונים בחיינו ולהעלות שאלות חשובות. מדוע המדליה חשובה לנו כל כך? והאם כבר אין ערך גם להשתתפות עצמה?

today
remove_red_eye 128 צפיות

סכינים מעוצבות

לאורך ההיסטוריה, סכינים היוו כלי חיוני לאנושות, המשרת מטרות רבות החל מהכנת מזון ועד להגנה עצמית. לאורך השנים, הכלים המגוונים הללו עברו אינספור שינויים, והתפתחו מכלי אבן פרימיטיביים לכלים מתוחכמים ומעוצבים היטב. בשנים האחרונות צץ טרנד חדש - סכינים מעוצבים, המשלבים מראה מרשים לצד שימושיות יוצאת דופן. באופן מדהים, סכינים מעוצבות לא רק משרתים את מטרתם ככלי חיתוך, אלא גם עומדים כיצירות אמנות מרשימות.

today
remove_red_eye 136 צפיות

מעמדים לבקבוקי אלכוהול

עבור אנשים שמאכסנים בקבוקי אלכוהול, ישנה חשיבות עליונה במציאת דרך להבטיח שאוסף בקבוקי האלכוהול מאורגן היטב ומתהדר בחזות ויזואלית מרשימה. תוספת אחת שלעיתים קרובות לא מקבלת מספיק תשומת לב, אך שימושית מאוד לכל בר ביתי, היא מעמד לבקבוקי אלכוהול. מעמדים אלה לא רק משמשים כאלמנטים עיצוביים, אלא גם מציעים מספר יתרונות פונקציונליים, שיכולים לשפר את השימוש בבקבוקי האלכוהול. במאמר זה,  נבין מה חשיבותם של מעמדים לבקבוקי אלכוהול, ומדוע הם תוספת חשובה לכל מי שמחזיק בביתו בקבוקי אלכוהול.

today
remove_red_eye 100 צפיות

גביעים מהודרים - אלו אפשרויות אנו מציעים?

גביע לקבוצה שניצחה באליפות, גביע לעובד מצטיין, גביע לאדם שזוכה להערכה בעקבות פועלו – גביעים מחולקים הרבה יותר ממה שאנו נוטים לשים לב. בהתאם לכך, ישנם הרבה יותר סוגי גביעים שונים וייחודיים ממה שאנחנו מכירים. במאמר הבא נסביר על הגביעים המהודרים ועל האפשרויות השונות שאנו מציעים.

today
perm_identity דוד מילמן
remove_red_eye 121 צפיות

גביעים בעיצוב אישי לכל מטרה

אנחנו מחלקים או מקבלים פרסים ומתנות באירועים שונים במהלך החיים שלנו. מתנה בעלת ממד אישי היא מתנה הרבה יותר משמעותית – כזאת שעומדת מאחוריה מחשבה שמתייחסת למרכיבים שונים מהחיים שלנו. קבלת גביע בעיצוב אישי למטרות שונות יכולה להיות הדרך המשמעותית ביותר להביע הערכה.

today
perm_identity דוד מילמן
remove_red_eye 186 צפיות

מגינים ומעמדים בעיצוב אישי

הבעת הערכה וכבוד לאדם מסוים יכולה להתבצע באמצעות מילים חמות, אך אל אלו ניתן להוסיף פריט בעיצוב אישי, כמו מגן או מעמד בעיצוב אישי. מגינים ומעמדים בעיצוב אישי מאפשרים להביע הערכה, כבוד והוקרה, באופן ייחודי ומרשים, וזו מזכרת שניתן לשמור למשך הרבה מאוד שנים קדימה.

today
perm_identity דוד מילמן
remove_red_eye 292 צפיות

מהם גביעי רטרו ולמי הם מתאימים?

במקרים רבים, העיצוב של המוצר הוא זה שיקבע את התחושות שלנו לגבי האיכות  והייחודיות שלו. מוצרים רבים כיום מעוצבים בסגנון רטרו, כלומר עיצוב מיושן שאמור להתאים כביכול לתקופות שונות. גביעי רטרו הם גביעים שמעוצבים בעיצוב כזה. במאמר הבא נסביר עליהם ולמי הם מתאימים.

today
perm_identity דוד מילמן
remove_red_eye 144 צפיות

הכל על גביעי הפרימיום שלנו

באמצעות גביעים אפשר להוקיר אנשים והישגים של אינדיבידואלים או של קבוצות. גביע הוא מתנה מרשימה ומגוונת, שיכולה להתאים להרבה מאוד אנשים שונים כגמול לאירועים ומקרים שונים. במאמר הבא נסביר על גביעי הפרמיום שלנו ועל כל מה שצריך לדעת עליהם.

today
perm_identity דוד מילמן
remove_red_eye 140 צפיות

10 מגיני ההוקרה הכי פופולריים שלנו

הענקת מגן הוקרה היא דרך מצוינת להביע הערכה וכבוד או להוקיר מישהו על פועלו. יש הבדלים רבים בין מגיני ההוקרה השונים, הרבה יותר ממה שאתם מכירים. ההבדלים הללו באים לידי ביטוי בסופו של דבר במראה ובאיכות של מגן ההוקרה. במאמר הבא סקרנו חלק מהם - 10 מגיני הוקרה פופולאריים שאפשר למצוא אצלנו.

today
perm_identity דוד מילמן
remove_red_eye 156 צפיות

מדליות עם הדפסה דיגיטלית

מדליות יכולות לסמל הרבה מאוד דברים. הן מסמלות ניצחון או הגעה לאחד מהמקומות הראשונים בתחרות ספורטיבית או לא ספורטיבית, הן מסמלות הערכה וכבוד ממסגרת מסוימת וגם עוד ערכים רבים ואחרים. ההתפתחות הטכנולוגית מאפשרת חלוקת מדליות ייחודיות יותר, שמעוצבות בתהליך הדפסה דיגיטלית.

today
perm_identity דוד מילמן
remove_red_eye 138 צפיות

מדליות לחוגי ילדים

מדליה היא פריט שבאמצעותו ניתן להוקיר מנצחי תחרויות ואנשים שהגיעו להישגים מרשימים, בעיקר בתחרויות ספורט. מדליות נפוצות מאוד גם בחוגי ילדים. מדליות לחוגי ילדים הן פריט שגם מדגיש את ערך השאיפה למצוינות, אך גם ערכים שונים ואחרים, שבאים לידי ביטוי בחוגי הילדים כבר בגיל צעיר.

today
perm_identity דוד מילמן
remove_red_eye 181 צפיות

מדליות בקופסא מעוצבת עם הקדשה אישית

יש הרבה מאוד דרכים להביע הוקרה, כבוד והערכה. בין היתר, אפשר לעשות זאת באמצעות פריטים שונים כמו גביעים, מעמדים או מדליות. מדליות בקופסא הן מדליות ייחודיות, שמאפשרות הבעת הערכה, כבוד והקורה בצורה יותר מיוחדת. במאמר הבא נסביר על מדליות מעוצבות כאלו בתוך קופסא, עם הקדשה אישית.

today
perm_identity דוד מילמן
remove_red_eye 119 צפיות

מדליות מוטבעות בעיצוב אישי

דברים בעיצוב אישי הם הרבה יותר משמעותיים. כאשר משהו מעוצב באופן אישי, אנחנו יודעים שמאחוריו הייתה הרבה יותר מחשבה והשקעה כלפינו ולכבודנו. הדבר רלוונטי גם לגבי מדליות מוטבעות. מדליות מוטבעות בעיצוב אישי הן דרך בה ניתן להביע הערכה וכבוד עבור אדם מסוים, לכבוד פעולות שביצע או הישגים שהשיג.

today
perm_identity דוד מילמן
remove_red_eye 113 צפיות