מגיני הוקרה

אתם מחפשים מגיני הוקרה כמתנה שתביע מחווה מרגשת? 

אנו מציעים לכם מגוון של מגינים ומעמדי הוקרה, מעוצבים בצורה מושכת עין, ומשדרגים כל פינת תצוגה. תוכלו למצוא מגינים ומעמדי הוקרה העשויים זכוכית, עץ, מתכת, אבן בזלת, או שילובים של חומרים אלו. 
המוצרים שלנו מעוצבים ברמת גימור יוצאת דופן, ומאפשרים לכם להעניק מתנה איכותית למי שהצדיק זאת במעשיו, ולמי שכה חשוב עבורכם! 
המגינים והמעמדים שלנו מגיעים בעיצובים מגוונים, בשילוב סמלים מוכרים ומרגשים דוגמת זרי עלים, גביעים, כנפיים, וגם סמלים המזוהים עם הלאום היהודי - כגון מגן דוד, חומות ירושלים, דגל ישראל ועוד. 
זה הזמן להעניק מזכרת ייחודית ומרשימה לאדם שברצונכם להוקיר!
"במילמן דור ההמשך" ניתן לתאם פגישה ולעצב מגינים ומעמדי הוקרה בעיצוב אישי כמו שאתם רוצים!
 • ‏349.00 ₪‎ במלאי

  מגן הוקרה מהודר עשוי ממתכת בשילוב פרספקס עם חיתוך הלוגו בלייזר. ניתן לייצר את המגון במגוון צבעים שונים. המגן מונח על בסיס עץ.מגן ההוקרה עוצב ויוצר על ידי צוות המיומן של מילמן דור ההמשך משלב התכנון ועד לשלב הסופי של הגימור. רוצה לייצר מגן בעיצוב אישי משלך? למילמן דור ההמשך יש את המפעל המודרני והמתקדם בארץ ובעולם לייצור פרסי הוקרה בעיצוב אישי.

  ‏349.00 ₪‎
  במלאי
 • ‏396.00 ₪‎ במלאי

  מגן הוקרה מהודר עשוי ממתכת בשילוב פרספקס עם כפתורים ביצקת מתכת מעוצבים באופן אישי. המגן מונח על בסיס עץ צבוע חצי מבריק.מגן ההוקרה עוצב ויוצר על ידי צוות המיומן של מילמן דור ההמשך משלב התכנון ועד לשלב הסופי של הגימור. רוצה לייצר מגן בעיצוב אישי משלך? למילמן דור ההמשך יש את המפעל המודרני והמתקדם בארץ ובעולם לייצור פרסי הוקרה בעיצוב אישי.

  ‏396.00 ₪‎
  במלאי
 • ‏248.00 ₪‎ במלאי

  לייצר מגן הוקרה בהתאמה אישית מוסיף המון ערך למתנה שתרצה להוקיר. למילמן דור ההמשך יש את היכולות לעשות זאת.בתמונה ניתן לראות מגן הוקרה מעוצב בהתאמה אישית העשוי ממתכת בעובי 1.5 מ"מ. כמובן שניתן לצבוע את המגן במבחר צבעים שונים על פי בחירתך. על המתכת עצמה ניתן להוסיף כיתוב וברוב המקרים גם לשרטט לוגו. המגן מונח על בסיס עץ שבו ניתן להוסיף הקדשה שמית אישית

  ‏248.00 ₪‎
  במלאי

מציג 183 - 185 מתוך 185 פריטים

צור קשר
צור קשר קטלוג התאמה אישית